Skip to content
خرید کسب و کار در آمریکا

خرید کسب و کار در آمریکا چه شرایطی دارد؟

زمان مطالعه این مطلب : 6 دقیقه

خرید کسب و کار در آمریکا چه شرایطی دارد؟

خرید کسب و کار در آمریکا و نکات مربوط به آن امروزه بسیار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. در ادامه به تمام نکات و فواید آن می پردازیم. ایالات متحده آمریکا همواره برای بسیاری از افراد فرصت آفرین است. این کشور حتی برای مهاجران و شهروندان دیگر کشورها، بستری امن و مناسب است. به همین خاطر است که عده زیادی به دنبال یافتن بهترین بیزینس در آمریکا هستند. از آنجایی که آمریکا ابر قدرت است بسیاری از افراد علاقه مند به زندگی در آنجا هستند. زندگی و کار در کشوری جهان اولی لذت بی نظیری دارد. یکی از روش های مهم و قانونی، اخذ اقامت خرید بیزینس در آمریکا است.

خرید کسب و کار در آمریکا آرزوی دیرینه بسیاری از افراد است. سرمایه گذاری در کشور قدرتمندی چون آمریکا بسیار سودمند و رویایی است. درآمد حاصل از سرمایه گذاری در آمریکا به دلار است. این واحد پول دارای ارزش بینظیر و پشتوانه بسیار قوی است. اگر فردی در حالت عادی سرمایه خود را به دلار تبدیل نماید سود می کند. حال تصور کنید شخصی با دلار سرمایه گذاری کند و به دلار درآمد داشته باشد. انتخاب بهترین بیزینس در آمریکا با سرمایه ای که در دست دارید می تواند بسیار هوشمندانه و جالب باشد.

به نظر یکی از کارآفرینان برتر کشور، هنگام خرید کسب و کار در آمریکا اصلا نگران مصادره شدن اموال خود نباشید. تا زمانی که خود فرد مرتکب جرم و جنایتی نشود دستگاه قضایی هیچ حقی در خصوص مصادره اموال شخص ندارد. جالب است بدانید که اگر شخص سرمایه گذار مشکلی داشته باشد می تواند از دولت شکایت کند. دولت آمریکا همواره در تلاش است که از سرمایه گذاران خارجی به بهترین شکل ممکن دعوت به همکاری کند. با این کار اقتصاد خود کشور آمریکا نیز رشد می کند و سودی دو طرفه دارد.

برای آشنایی با نظرات این کارآفرین برتر کشوری می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

خرید بیزینس در آمریکا

بهترین بیزینس در آمریکا

 

یکی از متنوع ترین کشورها از نظر نژاد و زبان آمریکا است. آمریکا طی آخرین آمار تقریبا 330 میلیون نفر جمعیت دارد. آمریکا از نظر اقتصادی وضعیت بسیار خوبی دارد چرا که منابع طبیعی فراوانی در این کشور وجود دارد. آمریکا از نظر زیربنای توسعه یافته و تولید انبوه نیز عالی درخشیده است. خرید کسب و کار در آمریکا برای مهاجران به این کشور نیز بسیار سودمند است. کسب درآمد در شرایط مطلوب و اقتصاد متعادل بسیار لذت بخش است. تمام آمریکا دوستان میتوانند با سرمایه گذاری در این کشور اقامت آن را اخذ کنند. سرمایه گذاری های مختلف در آمریکا با مبالغ مختلف امکان پذیر است. هر شخصی با توجه به مقدار سرمایه ای که دارد می تواند در آمریکا اقدام به سرمایه گذاری نماید.

خرید بیزینس در آمریکا سبب می شود که فرد تحت تاثیر شاخص های اقتصادی تاثیر گذار قرار بگیرد. نرخ بیکاری، میزان رشد اقتصاد، تورم و مالیات از جمله شاخص های موثر بر روی اقتصاد هر کشوری است. بدیهی است که میزان پویایی اقتصاد از رشد اقتصادی آن نمایان می شود. همانطور که میدانید آمریکا یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی دنیا است. اگر می خواهید متوجه پویایی بازار کار یک کشور شوید لازم است که به نرخ بیکاری آن کشور توجه کنید.

اگر قصد خرید کسب و کار در آمریکا و یا هر کشور دیگری را دارید لازم است که حتما به موضوعات مختلف توجه داشته باشید. از جمله دیگر موضوعات قابل توجه نرخ تورم است. تعادل بین درآمد و هزینه را می توان از نرخ تورم یک کشور تشخیص داد. اگر میزان هزینه از درآمد بیشتر باشد نرخ تورم یک کشور بالا است. این موضوع بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی است. پیشرفت در کشوری که نرخ تورم بالا دارد بسیار دشوار و حتی نشدنی است.

چگونگی خرید کسب و کار در آمریکا

درباره خرید کسب و کار در آمریکا نکات بسیاری وجود دارد. مهم ترین نکته ای که سرمایه گذار باید به آن توجه کند این است که هر نوع سرمایه گذاری در آمریکا سبب اخذ اقامت و گرین کارت نمی شود. مدت اقامت فرد سرمایه گذار، بسته به عوامل متعددی از جمله میزان سرمایه گذاری، شرایط اقتصادی کشور و… متغیر است. البته جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در برخی بیزینس ها اقامت دائم به سرمایه گذار داده می شود.

توجه داشته باشید که موفق به خرید بهترین بیزینس در آمریکا شوید. دو ویزای E-2 و L-1 برای سرمایه گذاری در آمریکا وجود دارد. این ویزا برای کارآفرینان و سرمایه گذاران بهترین گزینه و انتخاب خواهد بود. با ویزای L1 شرکت های خارجی می توانند یکی از افراد خود را برای بستن قرارداد به آمریکا بفرستند. این ویزا غیر مهاجرتی است.

  • ویزای E2 ویزای دیگری است که هنگام خرید کسب و کار در آمریکا به سرمایه گذار تعلق می گیرد. این ویزا متعلق به فردی است که شرکتی را در آمریکا تاسیس و یا خریداری می کند. توجه داشته باشید که به وسیله این دو ویزا سرمایه گذار نمی تواند مستقیما گرین کارت دریافت کند. البته توجه داشته باشید که برای دارندگان ویزای E2 شرایطی وجود دارد که بتوانند گرین کارت آمریکا را بگیرند. همانطور که گفتیم با بررسی اهداف و شرایط لازم است اقدام به انتخاب بهترین بیزینس در آمریکا نمایید.

خرید کسب و کار در کشور بزرگ و قدرتمندی چون آمریکا همواره طرفداران بسیاری دارد. استفاده از امکانات و خدمات موجود در آمریکا حتی به طور موقت تجربه شیرین و لذت بخشی خواهد بود. خرید کسب و کار در آمریکا امروزه بیشتر از هروقت دیگری مورد توجه افراد و شرکت ها قرار می گیرد.

بهترین بیزینس در آمریکا

انتخاب بهترین بیزینس در آمریکا همواره برای مهاجران به این کشور مطرح بوده است. تشخیص بهترین بودن یک  بیزینس تنها با آشنایی با بازار کار یک کشور اتفاق می افتد. اگر قصد سرمایه گذاری و خرید بیزینس دارید لازم است که به اندازه کافی تحقیق کنید تا به اطلاعات مناسب دست پیدا کنید. برخی افراد صرفا به دنبال خرید کسب و کار در آمریکا هستند. انجام هر کاری بدون تحقیق و شناخت قبلی در 99 درصد مواقع سبب شکست فرد می شود. بعضی از بازار های کاری آمریکا بسیار پویا و فعال هستند. بازار هایی مثل: فناوری اطلاعات، سرگرمی، مخابرات، خدمات امنیتی و… در هر امری بهترین برای هر فردی به طور جدا معنا می دهد. برای انتخاب بهترین بیزینس در آمریکا نیز همینطور است. برخی به دنبال درآمد بالا هستند و عده ای دیگر به دنبال یافتن کاری با بازار خوب هستند.

خرید بیزینس در آمریکا

کسی که به دنبال مهاجرت کاری به آمریکا است؛ نیاز است که به بررسی شهر های مختلف آمریکا و نیاز آن بپردازد. یافتن شغلی که فرد در آن مهارت دارد نکته بسیار مهم و قابل توجهی است. خرید کسب و کار در آمریکا برای فرد از آن جهت بهترین خواهد بود که مربوط به حرفه و مهارت شخص باشد. این عمل بسیار مهم است و نیاز به برنامه ریزی دقیق و جامع از پیش دارد. برخی موقعیت های شغلی در آمریکا بسیار پرطرفدار است. مثلا پرستار از سالمند در خانه، پرستار، فیزیوتراپیست و… اگر شخصی تنها هدف سفر به این کشور را دارد و مهارت خاصی ندارد؛ خوب است که به کمبودها و نیازهای این کشور توجه کند.

بهترین سرمایه گذاری های انجام شده در آمریکا

بهترین سرمایه گذاری در آمریکا برای هر شخص می تواند متفاوت باشد. یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور ثبت شرکتی معتبر به نام خود است. البته این کار پروسه دشواری دارد و همت و صبر بی نظیری را می طلبد. هر چند که در این کشور شرکت های مختلف با شرایط مختلف وجود دارد ولی به طور کلی برای شهروندان دیگر کشورها این امر بسیار دشوار می باشد. بهترین بیزینس در آمریکا و هر کشور دیگری چندان مسیر آسانی ندارد. برای رسیدن به درآمد عالی و اخذ اقامت این کشور باید صبر و پشتکار فراوانی داشته باشید. امروزه بسیاری از افراد به خرید کسب و کار در آمریکا علاقه نشان می دهند؛ اما نکته جالب این است که سختی های فراوان این مسیر را نادیده می گیرند.

برخی افراد بهترین بیزینس در آمریکا را اقدام از طریق کارآفرینی می دانند. از طریق دریافت ویزاهای EB5 و یا EB2 می شود اقدام به کارآفرینی در آمریکا کرد. البته باید بگوییم که متاسفانه امروزه این ویزا در اختیار ایرانی ها قرار نمی گیرد. برای کسب درآمد بالا می شود از طریق بورس و سهام در آمریکا سرمایه گذاری کرد. البته توجه داشته باشید که این کار درآمد بالایی دارد اما سبب اخذ اقامت نمی شود. برای این کار لازم است که فرد ابتدا در حیطه خاصی در آمریکا شروع به کار کند؛ پس از ثبت اقامت فرد می تواند در بورس و… سرمایه گذاری کند و سرمایه خود را چندین برابر نماید. به طور کلی خرید کسب و کار در آمریکا و دریافت اقامت این کشور پیش نیاز هر امر دیگری است.

آمریکا و سرمایه گذاری در آن

بهترین سرمایه گذاری در آمریکا

برای سرمایه گذاری در آمریکا لازم است که ابتدا فرد پرونده ای تهیه کند تا برای وزارت کار آمریکا بفرستد. این پرونده می تواند در خصوص خرید بیزینس در آمریکا باشد. پس از ارسال پرونده به وزارت کار آمریکا نیاز است که فرد شماره پرونده مربوطه را دریافت کند. پس از این می تواند مجوزی در خصوص کار تهیه نماید. پس از دریافت مجوز مجدد پرونده را به وزارت کار در آمریکا ارسال نماید؛ از طرف وزارت کار برای شخص نامه ای در خصوص زمان مصاحبه ارسال می شود. پس از انجام مصاحبه در صورت تایید فرد گرین کارت آمریکا را دریافت می کند. در نهایت فرد به آمریکا وارد می شود و برای کارفرمای خود کار می کند.

خرید کسب و کار در آمریکا مراحل مخصوص خود را دارد. موفقیت در این امر وابسته به رعایت تمام مقررات و طی کردن همه مراحل است.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات شما