Skip to content

10 شغل فنی پردرآمد در کانادا در سال 2023

زمان مطالعه این مطلب : 5 دقیقه

به دلیل نرخ پایین تولد و بازنشستگی پیش از موعد، نیروی کار کانادا سالانه کاهش می یابد. به همین دلیل است که کانادا امیدوار است در سال 2023 از 465000 مهاجر به این کشور زیبا استقبال کند. با دعوت مردم از سراسر جهان برای زندگی و کار در کانادا، اقتصاد این کشور می تواند به رشد خود ادامه دهد و قدرت آن باقی بماند.

به دلیل اقتصاد قوی، کانادا می تواند به عنوان مشوقی برای ادامه فعالیت صنایع تجاری، درآمد بالایی به افراد فنی خود بپردازد. دریابید که آیا شغل شما در این لیست از پردرآمدترین مشاغل در کانادا در سال 2023 قرار دارد یا خیر، و شروع به برنامه ریزی برای مهاجرت خود به کشوری کنید که از تلاش و مهارت های شما قدردانی می کند.

بیش از 300 حرفه فنی تخصصی برای کار در سراسر کشور در دسترس است، بنابراین شانس خوبی برای یافتن شغلی با درآمد بالا وجود دارد که برای مدت طولانی تدوام خواهد داشت.

پردرآمدترین مشاغل در کانادا

وقتی نوبت به یافتن شغل فنی پردرآمد در کانادا می رسد، چندین گزینه پرسود در دسترس است. این مشاغل پتانسیل کسب درآمد عالی را ارائه می‌دهند و حرفه‌های ماهر را با مشاغل پرارزش ارائه می‌دهند. طبق داده های Talent.com، متوسط دستمزد برای این مشاغل برای جویندگان کار که به دنبال مشاغل پردرآمد در کانادا هستند، رقابتی و جذاب است. بیایید برخی از  پردرآمدترین و میانگین دستمزد آنها را بررسی کنیم.

 

مکانیک آسانسور
کد NOC 72406

میانگین دستمزد: 74100 دلار کانادا در سال

مکانیک آسانسور افراد ماهری هستند که مسئولیت نصب، نگهداری و تعمیر آسانسور و پله برقی را بر عهده دارند. آنها با سیستم های پیچیده و ابزارهای تخصصی کار می کنند تا از عملکرد ایمن و کارآمد سیستم های حمل و نقل عمودی اطمینان حاصل کنند.

اخذ ویزای استارتاپ در سال 2023 | شرایط و مزایا + معرفی بهترین کشورها
مشاهده مطلب

 

تکنسین برق فشارقوی
کد NOC 22310
متوسط دستمزد: 84708 دلار کانادا در سال

تکنسین های Powerline با سیستم های برق کار می کنند، از جمله نصب، نگهداری و تعمیر خطوط انتقال فشار قوی. آنها نقش مهمی در تضمین قابلیت اطمینان و ایمنی شبکه های توزیع برق دارند.

 

شغل تاسیسات
کد NOC  72301
متوسط دستمزد: 79780 دلار کانادا در سال

شغل تاسیسات افرادی هستند که سیستم های لوله کشی مورد استفاده برای گرمایش، سرمایش و فرآیندهای صنعتی را نصب، نگهداری و تعمیر می کنند. آنها با انواع مختلف لوله ها، اتصالات و شیرها کار می کنند تا از عملکرد مناسب این سیستم ها اطمینان حاصل کنند.

 

تکنسین تجهیزات ماشین سنگین
کد NOC  72401
میانگین دستمزد: 72150 دلار کانادا در سال

تکنسین های تجهیزات سنگین در نگهداری و تعمیر ماشین آلات بزرگ مورد استفاده در صنایعی مانند ساخت و ساز، معدن و جنگلداری تخصص دارند. آنها مشکلات مکانیکی، الکتریکی و هیدرولیکی را تشخیص داده و رفع می کنند تا تجهیزات به خوبی کار کنند.

 

برق صنعتی
کد NOC 72201
متوسط دستمزد: 68473 دلار کانادا در سال

برق کاران صنعتی سیستم های الکتریکی را در محیط های صنعتی نصب، نگهداری و تعمیر می کنند. آنها با ماشین آلات پیچیده، موتورها، سیستم های کنترل و تابلوهای الکتریکی کار می کنند تا از عملکرد مناسب تجهیزات و رعایت استانداردهای ایمنی اطمینان حاصل کنند.

 

جوشکار
کد NOC 72106
متوسط دستمزد: 95235 دلار کانادا در سال

جوشکارها افراد ماهری هستند که اجزای مختلف فلزی را با استفاده از تکنیک های مختلف جوشکاری به یکدیگر متصل می کنند. آنها با موادی مانند فولاد، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ کار می کنند و در صنایعی مانند ساخت و ساز، تولید و خودرو مورد تقاضا هستند.

درآمد لوله کش در کانادا

لوله کش
کد NOC 72300
متوسط دستمزد: 101376 دلار کانادا در سال

لوله کش ها افرادی هستند که در نصب، نگهداری و تعمیر سیستم های لوله کشی تخصص دارند. آنها برای اطمینان از جریان آب، زهکشی و گاز در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی با لوله ها، وسایل و لوازم خانگی کار می کنند.

 

آسیاب های ساختمانی و مکانیک صنعتی
کد NOC: 72400
متوسط دستمزد: 91584 دلار کانادا در سال

آسیاب های ساختمانی و مکانیک صنعتی باید با تغییر محیط سازگار باشند. شما می توانید برای یک کارخانه یا کارخانه کار کنید و بتوانید ماشین آلات را راه اندازی، نصب، تعویض و تعمیر کنید. خواندن نقشه پروژه و تجهیزات عیب یابی مانند پمپ ها و سیستم های الکتریکی بخشی از شرح وظایف شما خواهد بود.

آیا برای مهاجرت به کانادا به پیشنهاد شغلی نیاز دارم؟
مشاهده مطلب

 

سنگبر ساختمانی
کد NOC: 72320
متوسط دستمزد: 76 دلار کانادا، 281 دلار در سال

آجرکارها و سنگ تراشان افرادی هستند که در ساخت و تعمیر سازه ها با استفاده از آجر، سنگ و سایر مصالح تخصص دارند. آنها در تکنیک های سنگ تراشی تخصص دارند و از ساخت و ساز مناسب و بازسازی ساختمان ها با دقت و مهارت اطمینان حاصل می کنند.

 

تکنسین تهویه مطبوع
کد NOC: 72402
متوسط دستمزد: 80495 دلار کانادا در سال

تکنسین های تهویه مطبوع ، نصب، نگهداری و تعمیر سیستم های برودتی را انجام می دهند. آنها با تجهیزات مختلف مانند سیستم های تهویه مطبوع، یخچال و فریزر و سیستم های تهویه مطبوع کار می کنند و از عملکرد کارآمد و کنترل آب و هوا در محیط های مسکونی، تجاری و صنعتی اطمینان حاصل می کنند.

وقتی نوبت به یافتن شغل فنی پردرآمد در کانادا می رسد، چندین گزینه سودآور در دسترس است. این حرفه ها پتانسیل کسب درآمد عالی را ارائه می‌دهند . با این حال، توجه به این نکته مهم است که میانگین دستمزد ممکن است در استان ها و مناطق داخل کانادا متفاوت باشد. تقاضای محلی، هزینه زندگی و شرایط خاص صنعت می تواند بر سطح حقوق تاثیر بگذارد. تحقیق و در نظر گرفتن داده های دستمزد استانی خاص هنگام بررسی این معاملات پردرآمد در نقاط مختلف کشور توصیه می شود. وقتی برای کار در کانادا درخواست می کنید، این را در نظر بگیرید.

برای بررسی شرایط و ارزیابی مهاجرت کاری شما به کانادا میتوانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

اگر به دنبال شغل فنی پردرآمد در کانادا هستید، طیف وسیعی از گزینه ها را پیدا خواهید کرد که پتانسیل کسب درآمد عالی را ارائه می دهند. مکانیک آسانسور، تکنسین برق و برق صنعتی از جمله مشاغل پردرآمد در کانادا هستند. این مشاغل فرصت‌های سودآوری را برای متخصصان ماهر فراهم می‌کند که به دنبال مشاغل پردرآمد در کانادا هستند. بنابراین، اگر می‌پرسید چه تجارتی بیشترین درآمد را دارد، این معاملات پرتقاضا را که برخی از بالاترین حقوق را در کشور ارائه می‌دهند، بررسی کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات شما