Skip to content

هزینه وکیل مهاجرت کانادا چقدر است؟ + مشاوره وکیل

زمان مطالعه این مطلب : 5 دقیقه

هزینه وکیل مهاجرت کانادا چقدر است؟ + مشاوره وکیل

اکثر افراد برای دستیابی به فرصت های شغلی و تحصیلی مناسب تر و همچنین رسیدن به رفاه بهتر در زندگی و حتی بنا بر دلایل سیاسی و اقتصادی و دینی قصد مهاجرت دارند. متأسفانه امروزه بنا بر سخت‌تر شدن قوانین کشورها، مهاجرت شاید به‌ آسانی گذشته نبوده و برای طی‌کردن هرچه موفقیت‌آمیزتر این مسیر باید از مواردی که راه را برای مهاجرت آسان‌تر می‌کنند، استفاده کنیم. افراد برای آسان کردن این مراحل باید از یک فرد متخصص از این زمینه کمک بخواهند. که ما در مقاله هزینه وکیل مهاجرت کانادا چقدر است به آن پرداخته ایم. وب سایت برترین وکیل با مطالب تخصصی در زمینه مهاجرت و معرفی بهترین وکیل های ایران سعی در معرفی بهترین وکیل مهاجرت در تهران کرده است.

وکیل مهاجرت کیست؟

مهاجرت برای برخی از افراد بسیار مهم است و مهم ترین مسئله در زندگی آنها محسوب می شود. ممکن است برخی از افراد با وجود صرف زمان هزینه زیاد نتوانند مهاجرت کنند. شاید قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … را داشته باشید مهاجرت به هر منظوری قوانین و شرایط خاص خاص خود را دارد. یکی از دلایل امتناع از مهاجرت بی اطلاعی از قوانین مهاجرت و همچنین قوانین کشور مبدا و مقصد است. مشاوره با یک وکیل مهاجرت واجد شرایط یا فردی که قبلاً مهاجرت کرده است می تواند سفر شما را راحت تر کند. اما مهاجرت قانونی قطعا گزینه بسیار امن تری است.

وکیل مهاجرت فردی است که در پرونده های اقامت و مهاجرت تخصص داردو از طریق تماس مکرر خود با سفیران خارجی اطلاعات جامعی را در مورد قوانین و مقررات مهاجرت به دست آورده است. چنین فردی با آگاهی از آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی کشورها سعی می کنند بهترین و در عین حال کمترین مسیر ممکن را برای اخذ ویزا، اقامت دائم، اجازه اقامت و … بیابند. همانطور که گفتم قوانین مهاجرت هر سال و گاهی هر چند ماه یکبار تغییر می کند که مشکلات جدی برای متقاضیان ایجاد می کند. اینجاست که یک وکیل مهاجرت با دانش و تجربه خود به کمک این گونه افراد می آید و آنها را در روند درخواست ویزا یاری می دهد.

برخلاف تصور عموم، وظیفه وکیل فقط حفظ حقوق مجرمان نیست. ممکن است به دلایل مختلف نیاز به وکیل مهاجرت در کرج  داشته باشید. وکیل موکل خود را با توجه به شرایط هر فرد و بر اساس تجربه و اطلاعات او در زمینه مسائل حقوقی و در زمینه های مختلف راهنمایی و مشاوره می دهد. تمامی وکلا ملزم به گذراندن دوره ها و دریافت واحدهای درسی در دانشگاه حقوق هستند.

وکیل مهاجرت دارای چه وظایفی می باشد؟

با شناخت وکیل مهاجرت بهتر است با وظایف این اشخاص نیز آشنا شوید. همانطور که اشاره کردیم. شما برای مهاجرت به سایر کشورها باید قوانین و مقررات حاکم بر کشور مقصد اطلاعات کافی داشته باشید و وکیل مهاجرتی واجد شرایط می تواند کمک بسیاری به شما بکند. دریافت اقامت چه از طریق ویزای تحصیلی و چه از طریق ویزای کاری و یا سرمایه گذاری مشکلات خاص خود را دارد و وکیل متخصص در این زمینه می تواند بعضی اقدامات را به نحو احسن از طرف شما انجام دهد. در ادامه به برخی از وظایف وکیل مهاجرتی می پردازیم:

  • انعقاد یک قرداد شفاف و مشخص با نتقاضی که در آن کلیه اقداماتی که وکیل می خواهد به وکالت از شخص انجام دهد، تعیین شده است. دقت کنید که حتما قبل از امضای قرارداد، مفاد آن را به صورت دقیق مطالعه کرده و از اقدامات درج شده در قرارداد که قرار است توسط وکیل از طرف شما انجام شود، اطمینان پیدا کنید.
  • وکیل مهاجرتی باید موکل را از تمامی اقداماتی که در خصوص دریافت پذیرش جهت مهاجرت انجام داده مطلع نماید و در تمامی اقدامات خود، مصلحت و خواست موکل را در نظر بگیرد. در صورت تخلف از این مورد شما امکان شکایت از وکیل را نیز دارید.
  • هر چند وکیل مهاجرت نمی تواند به صورت قطعی پذیرش درخواست اخذ ویزا را برای متقاضی تضمین کند. اما باید تمام سعی خود را برای به موفقیت رسیدن پرونده موکل خویش انجام دهد و درخواست موکل را به دست بیاورد و در این مسیر نباید هیچ گونه تلاشی را دریغ کند.
  • در صورتی که وکیل فقط به ارائه مشاوره در خصوص مهاجرت می پردازد، لازم است که اطلاعات صحیح، به روز و قانونی به متقاضی ارائه بدهد و تمام اقداماتی که برای مهاجرت ضروری است را به موکل خویش ارائه بدهد.

لزوم استفاده از وکیل در مهاجرت چیست؟

مهاجرت برای برخی افراد بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و مهم ترین مسئله در زندگی آنها محسوب می شود. ممکن است برخی افراد با وجود صرف زمان و هزینه زیاد نتوانند مهاجرت کنند. شاید قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … را داشته باشید. مهاجرت به هر منظوری قوانین و شرایط خاص خود را دارد. یکی از دلایل امتناع از مهاجرت بی اطلاعی از قوانین مهاجرت و همچنین قوانین کشور مبدا و مقصد است. مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت در مشهد واجد شرایط یا فردی که قبلاً مهاجرت کرده است می تواند سفر شما را راحت تر کند. اما مهاجرت قانونی قطعا گزینه بسیار امن تری است.

بسیاری از هموطنان ما مدت هاست تمایل به مهاجرت دارند و همین مسئله باعث شده است تا نیاز افراد به وکیل مهاجرتی خوب به شدت افزایش یابد. دلیل این امر، آگاهی پایین مردم از شرایط و قوانین مهاجرت به کشورهای خارجی است. به همین دلیل، اکثر متقاضیان ویزا بین صفر تا صد درخواست خود را برای دریافت ویزای فوری و تضمینی به وکلای واجد شرایط ارسال می کنند. اما نکته مهم در این فرآیند انتخاب بهترین وکیل با دانش حقوقی بالا در تهران است که بتواند در کمترین زمان ممکن به آرزوی دیرینه شما جامه عمل بپوشاند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

متأسفانه، روند درخواست ویزا خیلی آسان نیست ولی انجام یک اشتباه در طول انجام این مسیر بسیار آسان است. این اشتباه ساده می تواند امیدهای شما را برای ورود به کشور مقصد از بین ببرد. هزینه وکیل مهاجرت بسته به تخصص، نوع ویزا و اقداماتی که قرار است توسط وکیل انجام شود بستگی دارد. مشخصا زمانی که انجام کلیه اقدامات مربوط به مهاجرت به یک وکیل مجرب سپرده می شود به طوری که وکیل صفر تا صد اقدامات مهاجرت را انجام دهد هزینه ها به مراتب بیشتر از زمانی است که شخص فقط از مشاوره وکیل مهاجرت استفاده می کند.

بنابراین با توجه به مطالب گفته شده شما می توانید برای کاهش هزینه های مهاجرت خود برخی از اقدامات را به وکیل مهاجرت خود بسپارید و اگر این کار برایتان دشوار می باشد و توانایی انجام تمام امور را ندارید در تمام این مراحل از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

کلام آخر

از شما دوستان عزیزم ممنونم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید ما در این مقاله به بررسی هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است پرداخته ایم. در مطالب گفته شده درباره وکیل مهاجرت کیست و چه وظایفی دارد صحبت کردیم در ادامه نیز به بررسی لزوم استفاده از وکیل در مهاجرت و هزینه وکیل مهاجرت به کانادا پرداخته ایم. امیدوارم که مطالب گفته شده برایتان مفید بوده باشد.

منبع: برترین وکیل (bartarinvakil.com)

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات شما

درباره ما

وکیل مهاجرتی مجموعه مهاجرت کاری مهسا اسدی دارای دکترای حقوق از دانشگاه تهران و دارای پانزده سال سابقه کار در زمینه مهاجرت علی الخصوص به کانادا و آمریکا

ما را دنبال کنید

جدیدترین مطالب

فرم رایگان ارزیابی و مشاوره مهاجرت