Skip to content

مکان های آزمون سلپیپ CELPIP در کانادا

مکان های آزمون سلپیپ CELPIP در کانادا
زمان مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

آزمون سلپیپ CELPIP در کانادا و سراسر جهان در دسترس است

مکان های آزمون سلپیپ CELPIP در تمام مراکز اصلی کانادا در دسترس هستند و این مراکز همچنان به گسترش بین المللی خود ادامه می دهند.
با بیش از 100 مکان تست در سراسر جهان و بیش از 80 مکان تنها در کانادا، شما هرگز از یک مرکز آزمون سلپیپ CELPIP دور نیستید.
به منظور اطمینان از اینکه آزمون‌دهندگان ما می‌توانند به راحتی به مراکز ما دسترسی داشته باشند، با سازمان‌هایی همکاری می‌کنیم که آزمون را در مکان‌های مرکزی، واقع در مسیرهای حمل‌ونقل و با پارکینگ عمومی در دسترس برگزار می کنند. در هر مرکز اصلی در کانادا، محل تست CELPIP را پیدا خواهید کرد که با نیازهای شما مطابقت دارد و شرایط دسترسی شما را برآورده می کند.

چندین مرکز آزمون در بسیاری از شهرهای کانادا در دسترس هستند، که این اطمینان را می دهد که می توانید مکانی را در نزدیکی خودتان پیدا کنید و آزمون خود را متناسب با نیازتان برنامه ریزی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محل آزمون ما و یافتن یک مرکز آزمون سلپیپ CELPIP در نزدیکی شما، از صفحه مکان های ما در وب سایت آزمون سلپیپ دیدن کنید.

List of international exams

برگزاری آزمون سلپیپ بصورت متناوب و انعطاف پذیر

علاوه بر ارائه مکان‌های برگزاری آزمون تا حد امکان برای رفع نیازهای شما، متناسب سازی شده است؛ ما همچنین بر روی ارائه گزینه‌ های برگزاری آزمون انعطاف‌پذیر که مطابق با برنامه شما باشد، کار می‌کنیم. این شامل برگزاری آزمون در طول هفته و آخر هفته ها، با طیف وسیعی از زمان های آزمون در صبح، بعدازظهر و عصر است. ما همچنین اطمینان می‌دهیم که جلسات آزمون نیازهای زمانی شما را برآورده می‌کند، و زمانی که ثبت‌نام برای جلسات ما کامل شده یا نزدیک به تکمیل است، به طور منظم آزمون های اضافی را برنامه‌ریزی می‌کنیم. آزمون سلپیپ CELPIP با مدت زمان تقریباً 3 ساعت، به طور کامل بر روی رایانه تنها در یک جلسه انجام می شود، بدون نیاز به قرار ملاقات اضافی. برای مشاهده لیست کامل آزمون های برنامه ریزی شده بر اساس مکان، از صفحه برنامه آزمون ما در وب سایت آزمون سلپیپ دیدن کنید.

5 نکته که در مورد اکسپرس انتری کانادا نمی‌دانید
مشاهده مطلب

مکان های بین المللی آزمون سلپیپ

برای حمایت از شرکت کنندگان در آزمون خود که هنوز در کانادا نیستند، ما مشتاق هستیم که جلسات آزمون را در مکان های بین المللی به شما ارائه دهیم. این شامل مکان‌های برگزاری آزمون در سراسر جهان ازجمله ژاپن، نیجریه، بریتانیا، استرالیا، امارات متحده عربی، هند، چین، فیلیپین، سنگاپور، کره جنوبی و ایالات متحده است. برای اطلاع از مکان و مرکزهای آتی و جدید: https://www.celpip.ca/

نتایج آزمون سلپیپ CELPIP

برای همه شرکت کنندگان در آزمون سلپیپ CELPIP،  نمرات شرکت کنندگان به صورت آنلاین از طریق حساب CELPIP شما به صورت فایل PDF قابل دانلود و در دسترس هستند. نتایج آزمون تنها در 4 تا 5 روز کاری پس از اتمام آزمون در دسترس شماست و نسخه قابل دانلودی ارائه میشود که می‌تواند به سازمان‌هایی مانند مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) ارسال شود و به شما امکان دسترسی سریع‌تر به نمرات و ارسال آنها برای تکمیل درخواست هایتان را می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزارش های امتیاز CELPIP، از صفحه نتایج آزمون در وب سایت CELPIP دیدن کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات شما

درباره ما

وکیل مهاجرتی مجموعه مهاجرت کاری مهسا اسدی دارای دکترای حقوق از دانشگاه تهران و دارای پانزده سال سابقه کار در زمینه مهاجرت علی الخصوص به کانادا و آمریکا

ما را دنبال کنید

جدیدترین مطالب

فرم رایگان ارزیابی و مشاوره مهاجرت