Skip to content
طراح گرافیک در کانادا

مهاجرت به عنوان طراح گرافیک در کانادا

زمان مطالعه این مطلب : 5 دقیقه

به عنوان طراح گرافیک به کانادا مهاجرت کنید

آیا شما به عنوان یک طراح گرافیک به دنبال مهاجرت به کانادا برای آینده شغلی بهتر هستید؟ کانادا یکی از مقاصد برتر برای افراد ماهر است و مشاغل طراحی گرافیک تقاضای بالایی دارند.

کانادا کشوری متنوع و مهمان‌پذیر است که فرصت‌های زیادی را برای نیروهای ماهر فراهم می‌کند. به عنوان یک طراح گرافیک، فرصت های شغلی زیادی در صنایع مختلف، از تبلیغات گرفته تا بازی، پیدا خواهید کرد. اما چگونه می توان با موفقیت به عنوان یک طراح گرافیک به کانادا مهاجرت کرد؟

مهاجرت به کانادا می تواند دلهره آور باشد، با بسیاری از الزامات قانونی و بوروکراتیک. به همین دلیل داشتن یک استراتژی مهاجرتی مشخص و آگاهی و اطلاع از مسیرهای مختلف در دسترستان بسیار مهم است. این مقاله به بررسی برنامه های مهاجرت و استراتژی های جستجوی شغل برای طراحان گرافیکی می پردازد که به دنبال شروع حرفه خود در کانادا هستند.

بهترین راه برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک طراح گرافیک چیست؟

مهاجرت به کانادا به عنوان طراح گرافیک

دولت کانادا چندین برنامه مهاجرتی را برای اقامت موقت و دائم ارائه می دهد. هر برنامه دارای الزامات و معیارهای متفاوتی است، بنابراین انتخاب برنامه ای که به بهترین وجه با مشخصات و اهداف شما مطابقت دارد ضروری است.

برای مشاغل طراح گرافیک در کانادا باید به کجا مراجعه کنید؟

طراحی گرافیک در کانادا

کانادا کشوری وسیع با شهرهای زیادی است که فرصت های شغلی طراح گرافیک را ارائه می دهند. در اینجا پنج شهر برتر جهت بررسی آورده شده است:

ونکوور

ونکوور شهری پرجنب‌وجوش و چندفرهنگی با صنعت خلاقانه پر رونق است. فرصت های شغلی زیادی در شرکت های تبلیغاتی، بازی و تولید فیلم پیدا خواهید کرد. ونکوور همچنین دارای دانشکده های طراحی بسیاری مانند دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار (Emily Carr University of Art and Design) است.

نوع مهارت طبقه بندی ملی مشاغل کانادا در 3 مرحله ساده
مشاهده مطلب

شهر کبک

شهر کبک مرکز استان کبک و یکی از میراث جهانی یونسکو است. این شهر دارای فرهنگ و تاریخ منحصر به فردی است و بسیاری از آژانس های طراحی و مؤسسات انتشاراتی را در خود جای داده است. شهر کبک نیز دو زبانه است، بنابراین مهارت های زبان فرانسه یک امتیاز محسوب می شود.

 

مونترال

مونترال دومین شهر بزرگ کانادا و قطب صنعت خلاق است. این شهر دارای فرهنگ پر جنب و جوش و متنوعی است و سالانه میزبان جشنواره ها و رویدادهای بسیاری است. در نتیجه، فرصت های شغلی تبلیغاتی، بازی و طراحی وب زیادی را خواهید یافت.

تورنتو

تورنتو بزرگترین شهر کانادا و مرکز جهانی تجارت و فرهنگ است. این شهر دارای جمعیتی پویا و چندفرهنگی است و بسیاری از آژانس های طراحی و استارت آپ ها را در خود جای داده است. تورنتو همچنین مرکز صنعت سینما و تلویزیون است.

کلگری

کلگری کانادا شهری در حال رشد در غرب کانادا است که فرصت های شغلی زیادی در زمینه تبلیغات، طراحی وب و بازاریابی ارائه می دهد. علاوه بر این، این شهر دارای صنعت خلاق پر رونقی است و در طول سال میزبان رویدادها و جشنواره های بسیاری است.

چگونه شغل های مرتبط با طراحی گرافیک را در کانادا پیدا کنیم؟

یافتن شغل به عنوان یک طراح گرافیک در کانادا می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر تازه وارد این کشور شده باشید. در اینجا چند استراتژی جستجوی شغل وجود دارد که به شما کمک می کند شغل رویایی خود را پیدا کنید، برسی می کنیم:

شبکه سازی

شبکه سازی در صنایع خلاق بسیار مهم است و کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در رویدادهای مرتبط را شرکت کنید، با متخصصان لینکدین ارتباط برقرار کنید، و به انجمن های طراحی بپیوندید تا شبکه  ارتباطات خود را گسترش دهید و بینش هایی را در مورد بازار کار به دست آورید.

آگهی های  شغلی آنلاین

بسیاری از شرکت‌های کانادایی فرصت‌های شغلی را در صفحات آگهی های شغلی آنلاین و شبکه های اجتماعی مرتبط مانند Indeed، Glassdoor و LinkedIn ارسال می‌کنند. یک پروفایل ایجاد کنید و آلارم ایمیل را برای دریافت اعلان‌های فرصت‌های شغلی که با مهارت‌ها و تجربه شما مطابقت دارد، تنظیم کنید.

آژانس های استخدام

آژانس‌های استخدام می‌توانند به شما کمک کنند فرصت‌های شغلی متناسب با مهارت‌ها و تجربه‌های شما پیدا کنید. آنها همچنین می توانند شما را در خصوص بازار کار کانادا را راهنمایی کنند و در انتخاب درخواست های شغلی به شما کمک کنند.

کار در کانادا برای خارجی ها - پاسخ به 12 سوال مهم شما
مشاهده مطلب

انجمن های طراحی محلی

انجمن های طراحی محلی می توانند فرصت های ایجاد شبکه ارتباطی ، اطلاع از آگهی های شغلی و منابع توسعه حرفه ای را فراهم کنند. برخی از نمونه ها عبارتند از انجمن طراحان گرافیک ثبت شده و طراحان گرافیک کانادا.

ایجاد نمونه کار طراحی گرافیکی جذاب برای کارفرمایان کانادایی

یک نمونه کار طراحی گرافیکی متقاعد کننده برای به نمایش گذاشتن مهارت ها و تجربه شما به کارفرمایان کانادایی ضروری است. مجموعه نمونه کار شما باید خلاقیت، مهارت های فنی و توانایی های حل مسئله شما را نشان دهد. لطفاً بهترین نمونه های کار خود را وارد کنید و مطمئن شوید که با شغلی که برای آن درخواست می کنید مرتبط هستند. همچنین می توانید شرح مختصری از هر پروژه برای ارائه زمینه و توضیح فرآیند طراحی خود اضافه کنید.

مشاوران سایت مهاجرت کاری متخصصان دارای مجوز هستند که می توانند به شما در مورد درخواست مهاجرت به کانادا کمک کنند. آنها می توانند شما را در خصوص برنامه های مختلف مهاجرت راهنمایی کنند و به شما در آماده سازی درخواست کمک کنند.

طراح گرافیک بودن در کانادا چگونه است؟

حقوق

دستمزد طراحان گرافیک در کانادا بسته به موقعیت مکانی، تجربه و صنعت متفاوت است. با توجه کزارش  PayScale، متوسط حقوق یک طراح گرافیک در کانادا حدود 45000 دلار کانادا در سال است. با این حال، بسته به سطح تجربه و تخصص شما، حقوق می تواند از 30000 تا 70000 دلار کانادا در سال متغیر باشد.

مزایای شغلی

کارفرمایان کانادایی مزایای شغلی بسیاری از جمله بیمه درمانی، برنامه های بازنشستگی، مرخصی با حقوق و مرخصی استعلاجی را به کارمندان خود ارائه می دهند. برخی از کارفرمایان همچنین برنامه های پاداش و تقسیم سود، فرصت های توسعه حرفه ای و برنامه  کاری انعطاف پذیر را ارائه می دهند.

زندگی کاری

به عنوان یک طراح گرافیک در کانادا، شما در یک محیط پویا کار خواهید کرد و با متخصصان صنایع مختلف همکاری خواهید کرد. شما همچنین با رقابت سایر طراحان با استعداد و ضرب الاجل های سخت  مواجه خواهید شد. بنابراین، به روز ماندن با آخرین روندها و فن آوری ها و بهبود مستمر مهارت هایتان ضروری است. اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت کاری در کانادا را اینجا ببینید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات شما