Skip to content

حداقل امتیاز CRS در وب سایت IRCC به 510 تغییر کرد

زمان مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

حداقل امتیاز CRS در وب سایت IRCC به 510 تغییر کرد

اگرچه اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی کانادا IRCC در ابتدا حداقل امتیاز CRS را برای قرعه کشی 14 سپتامبر 511 اعلام کرد، اما اندکی بعد به 510 تغییر یافت.

در 14 سپتامبر، کانادا از کاندیداهای اکسپرس اینتری دعوت کرد که دارای حداقل امتیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) 510 بودند، نه 511 همانطور که در ابتدا پست شده بود.

این تفاوت به این معنی است که افرادی که حداقل امتیاز 510 را کسب کرده اند، دعوت نامه خود را برای درخواست (ITA) برای اقامت دائم کانادا دریافت کرده اند. اگرچه هنوز در مقایسه با سایر قرعه کشی های تمام برنامه ها امتیاز نسبتاً بالایی است، اما از زمان از سرگیری این نوع قرعه کشی ها در 6 جولای، پایین ترین امتیاز است.

اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) دستورالعمل های وزارتی خود را حدود ساعت 3:00 بعد از ظهر به روز کرد.

در آن زمان، این صفحه گفت که حداقل امتیاز (CRS) 511 بود، اما برخی به صورت آنلاین گزارش دادند که ITA با امتیاز 510 دریافت کرده اند.

از ساعت 15:00 14 سپتامبر 2022:

کمی قبل از ساعت 12:55 بعد از ظهر در 15 سپتامبر، IRCC امتیاز CRS را به 510 تغییر داد.

 

با توجه به اینکه این امتیاز در قرعه کشی تمام برنامه مورد استفاده است، نامزدهای دارای امتیاز برتر از تمام برنامه های مدیریت اکسپرس اینتری فرصت دریافت ITA را داشتند. برنامه های مدیریت شده توسط اکسپرس انتری شامل کلاس تجربه کانادا (CEC)، برنامه نیروی کار ماهر فدرال (FSWP) و برنامه نیروی کار متخصص فنی فدرال (FSTP) است.

مهاجرت به کانادا بدون پیشنهاد شغلی در سال 2023
مشاهده مطلب

IRCC قبلاً قرعه کشی اکسپرس انتری همه برنامه ها را از دسامبر 2020 متوقف کرده بود. در این مدت، فقط نامزدهای واجد شرایط برای CEC یا برنامه نامزد استانی (PNP) برای درخواست دعوت شدند. سپس در سپتامبر 2021، قرعه کشی های CEC نیز متوقف شد.

از زمانی که IRCC قرعه کشی های همه برنامه ها را در 6 ژوئیه از سر گرفت، امتیازات CRS در 500s وجود داشت. با کاهش محدودیتهای CRS، ابعاد  قرعه‌کشی افزایش یافته است.

کانادا تا کنون در سال جاری پذیرای حدود 40785 مهاجر از طریق اکسپرس اینتری بوده است. IRCC انتظار دارد از حدود 55900 مهاجر اکسپرس اینتری مطابق با برنامه سطوح مهاجرت 2022-2024 استقبال کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات شما

درباره ما

وکیل مهاجرتی مجموعه مهاجرت کاری مهسا اسدی دارای دکترای حقوق از دانشگاه تهران و دارای پانزده سال سابقه کار در زمینه مهاجرت علی الخصوص به کانادا و آمریکا

ما را دنبال کنید

جدیدترین مطالب

فرم رایگان ارزیابی و مشاوره مهاجرت